Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETErzen Breçani në pranga bashkë me djalin e tij. Zbardhen akuzat

Erzen Breçani në pranga bashkë me djalin e tij. Zbardhen akuzat

Sonte një aksion i Policisë së Tiranës, me urdhër të SPAK-ut, përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, ka vënë në pranga dhe djalin e tij.

Gazetarja Klodiana Lala thotë se akuzat për 11 të dyshuarit e arrestuar janë këto: pastrim parash, grup i strukturar kriminal, trafik droge, sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME