Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËEvdar Kodheli: Më të vendosur se kurr për fitoren e 14 majit...

Evdar Kodheli: Më të vendosur se kurr për fitoren e 14 majit (vidio)

Emocione të papërsëritshme në stadiumin “ Air Albania” gjatë celjes zyrtare të fushatës elektorale të 14 Majit!

Atmosfera e zjarrtë që shoqëroi prezantimin e kandidatëve të koalicionit “ Bashkë Fitojmë” është dëshmi e qartë e besueshmërisë që iu është ofruar për të bërë të mundur ndryshimin e madh e të pritshëm nga të gjithë. Falënderime të përzemërta dhe mirënjohje të thellë për demokratët qëndrestarë!

Më të vendosur se kurrë për të vazhduar së bashku rrugëtimin e pandalshëm drejt fitores së madhe të Partisë Demokratike.

Më të bashkuar , më të fortë, më të hapur!

Asgjë nuk na ndal në misionin tonë historik!

https://fb.watch/jZppn7MVeC/?mibextid=YCRy0i

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME