Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFansat shpërthejnë ndaj Shakiras pas postimit të fundit

Fansat shpërthejnë ndaj Shakiras pas postimit të fundit

Shakira është përballur së fundmi me kritika për postimin e saj.

Përmes rrjetit social, Instagram, artistja publikoi një postim në rrjete sociale ku shkruante: “Shpresoj që të gjithë të kenë pasur muajin më të mirë të Pride (LGBTQIA)! Gjithmonë duke mbështetur barazinë, lirinë e dashurisë dhe miqësisë!”.

Mirëpo publikimi nuk u prit mirë nga një pjesë e fansave dhe ka bërë që ajo të humbasë followers në rrjetet e saj sociale.

Zoti im, çfarë po ndodh me botën”, “Përkrah degradimin e njerëzimit” , “Shakira, ti ke fëmijë, analizoji gjërat si një nënë e përgjegjshme dhe promovo etikën e duhur për mbrojtjen e fëmijëve”, ishin vetëm disa nga komentet.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME