Monday, May 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËFatjon Duraj i PS , kryebashkiaku i ri i Patosit

Fatjon Duraj i PS , kryebashkiaku i ri i Patosit

Ka përfunduar së numëruari edhe kutia e fundit në kzaz 60 në Patos.

Fatjon Duraj do të jetë kryebashkiaku i ri i bashkisë Patos

Ja dhe rrzultati përfundimtar

Kzaz 60  Patos

Sofie Alushaj BF  2748
Fatjon Duro PS   8211
Pranvera  Rizaj  PD  766

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: