Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFieraku Daniel Nurka fiton 100 mijë euro në Greqi

Fieraku Daniel Nurka fiton 100 mijë euro në Greqi

Greqi – Shqiptari Daniel Nurka, lindur në Marinzë të Fierit është shpallur fitues i edicionit të radhës “Survivor” në Greqi dhe ka fituar 100 mijë euro.

Ai ka sfiduar dhjetra kandidatë në këtë program dhe është shpallur fitues pas disa garave të ndryshme për 6 muaj.

Daniel Nurka është shqiptari i parë që fiton një program kaq të ndjekur në Greqi.

Ai është me profesion aktor dhe në disa intervista e ka thënë me krenari që është shqiptar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME