Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFiorentina-Inter, Asllani zbret në fushë nga minuta e parë

Fiorentina-Inter, Asllani zbret në fushë nga minuta e parë

Fiorentina-Inter përballen sonte në mbrëmje, në kuadër të javës së 22-të të Serie A.

Trajnerët Italiano dhe Inzaghi kanë vendosur formacionet zyrtare si do zbresin skuadrat e tyre në fushën e blertë.

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani, në mungesë të Hakan Calhanoglu, e nis këtë takim nga minuta e parë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME