Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIFiton 4000 euro në muaj, por që modelja nuk ekziston

Fiton 4000 euro në muaj, por që modelja nuk ekziston

Aitana López është nga Barcelona. Hobi i saj është fitnesi, por i pëlqejnë videolojërat. Modelja ka 95 mijë ndjekës në Instagram, por ajo nuk ekziston. Ajo është një modele e krijuar tërësisht nga Inteligjenca Artificiale dhe fiton 4000 euro në muaj.

Agjencia e komunikimit “The Clueless” e tregon se López nuk është reale, megjithëse e kufizon qartësimin e këtij fakti vetëm me një “hashtag” #aimodel që shfaqet në profilin e saj.

Modelja shfaqet në foto gjithmonë e përsosur, me flokët e lyer rozë dhe me një trup fantastik. Për më tepër, në fotografitë e saj mund të lexoni tekste sikur i ka shkruar vetë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME