Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKu ndodhet Ervis Martinaj? Balla thyen heshtjen për ngjarjen më të mistershme:...

Ku ndodhet Ervis Martinaj? Balla thyen heshtjen për ngjarjen më të mistershme: Do kemi rezultate

Ervis Martinaj mbetet një nga prioritetet kryesore të Policisë së Shtetit, sipas ministrit të Brendshëm, Taulant Balla. Në një kohë që nuk dihet a është në jetë apo e kanë vranë, Balla bën me dije se shumë shpejt do të ketë rezultate konkrete në lidhje me çështjen e Ervis Martinajt.

“Unë e kam informacionin që ka deri më tani Policia e Shtetit, dhe sa herë ulemi me Drejtorin e Përgjithshëm për çështjet që ne kemi si çështje, që kanë të bëjnë me prioritetet kryesore të punës së policisë për personat në kërkim, ngjarje të rënda kriminale apo zbulimin e autorëve.

Kjo ngjarje është në grupin e çështjeve prioritare, por do kërkoja mirëkuptimin tuaj për të mos dëmtuar hetimet, dhe një punë intenstive që zhvillohet edhe në këtë moment që flasim për këtë çështje, mos ta komentoj dhe iu jap fjalën që do të vij përsëri në emisionin tuaj me rezultate konkrete shumë shpejt. Jo sot nuk mund t’iu them një përgjigje për këtë çështje”, theksoi ai në ”Abcnews Albania”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME