Monday, April 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËFiton miliona dollarë në lotari, por nuk i tregon gruas dhe djalit

Fiton miliona dollarë në lotari, por nuk i tregon gruas dhe djalit

Një burrë në Kinë fitoi më shumë se 30 milionë euro në lotari, por nuk do që t’i tregojë gruas dhe djalit të tij pasi i frikësohet idesë se po ta marrin vesh do të bëhen dembelë.

Për të ruajtur anonimitetin, burri i identifikuar thjesht si “Mr.Li” u prezantua në tërheqjen e çmimit i veshur si një personazh filmash vizatimorë.

Ai tha për mediat lokale se ishte shumë i lumtur që kishte fituar çmimin, por nuk donte që kjo gjë të merrej vesh pasi i druhej mendimit që familjarët e tij nuk do të punonin sa duhet në të ardhmen.

“Mr Li” bleu 40 bileta për shorteun në Litang, në qytetin lindor të Nanning dhe në 7 prej tyre kishte përzgjedhur të njëjtët numra, të cilët dolën fitues.

Për të apasionuarit pas lotove, numrat fitues ishin 2, 15, 19, 26, 27, 29, dhe numri Jolly 2.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME