Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTForcat speciale rrethojnë tifozët e Romës dhe Feyenoord 

Forcat speciale rrethojnë tifozët e Romës dhe Feyenoord 

Roma është drejt fitores, por forcat speciale blindojnë stadiumin “Air Albania” dhe kanë rrethuar tifozët e të dyjave skuadrave.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME