Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFormacionet e mundshme të 24 Kombëtareve që do të marrin pjesë në...

Formacionet e mundshme të 24 Kombëtareve që do të marrin pjesë në “Euro 2024”

Europiani është në prag, ndërkohë që kanë mbetur edhe pak ditë nga starti i këtij eventi magjik. Do të jenë 51 ndeshje që do të përcaktojnë dhe ekipin fitues, dhe që do të zgjasë nga 14 qershori deri më 14 korrik.

24 Kombëtare kanë nisur përgatitjet, ndërkohë që më poshtë ju sjellim dhe formacionet e mundshme të tyre në këtë event. Sipas “Sky Sport”,Shqipëria do të luajë me Manajn në majën e sulmit të mbështetur nga Asani dhe Bajrami.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME