Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEFOTO/ Dafina Zeqiri del krah partnerit në aeroport

FOTO/ Dafina Zeqiri del krah partnerit në aeroport

Dafina Zeqiri ka gjetur sërish dashurinë. Pas shumë thashethemeve, këngëtarja konfirmoi publikisht romancën e saj me biznesmenin Kreshnik Gjergji.

Pas pushimeve në ishullin grek Mykonos, çifti është parë në aeroportin e Prishtinës, teksa mbanin duart e njëri-tjetrit dhe bisedonin.

Fotoja është shkrepur në aeroportin e Prishtinës dhe duket se tashmë çifti s’e ka problem të shfaqet në publik.

Dafina u shfaq herë pas here me partnerin e saj në rrjete sociale, ku ky i fundit mbeti mister për fansat e këngëtares derisa ajo vendosi të zbulojë portretin e të dashurit të saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME