Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFoto Lajm/ Mbetjet urbane ditë pa u hequr në Samaticë. Banori: Sa...

Foto Lajm/ Mbetjet urbane ditë pa u hequr në Samaticë. Banori: Sa erdhe ti na mbyti pocaqillëku

Mos largimi i mbetjeve urbane në Samaticë të bashkisë Dimal është kther problematike

Duke parë mos reagimin e instirucionece nje banor e ka hedhur status në rrjetin social facebook ku i drejtohet kryebashkiakes duke i thënë se sa erdhe ti na mbyti pocaqillëku

Shikoni postimin e banorit Gen Ziu si dhe fotot

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME