Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEFundet për meshkuj/ Robert Aliaj: Kam 12 vite që i vesh

Fundet për meshkuj/ Robert Aliaj: Kam 12 vite që i vesh

Robert Aliaj, i cilësuar shpesh si artisti kontrovers, jo rrallëherë vendoset në qendër të vëmendjes së publikut për shkak të veshjes së tij.

Thonjtë e lyer, syzet, funde dhe një bastun në dorë- janë disa nga detajet që e dallojnë stilin e tij nga të tjerët.

Vështirë të themi se kemi parë meshkuj në Shqipëri me kujdesin ndryshe për pamjen e jashtme, siç bën ai.

I veçuar si nga paraqitja, ashtu dhe nga qëndrimet e tij lidhur me fenomene të ndryshme sociale apo artistike, Aliaj shpesh vihet nën shënjestër të akuzave bazuar.

Robert Aliaj, i cilësuar shpesh si artisti kontrovers, jo rrallëherë vendoset në qendër të vëmendjes së publikut për shkak të veshjes së tij.

Thonjtë e lyer, syzet, funde dhe një bastun në dorë- janë disa nga detajet që e dallojnë stilin e tij nga të tjerët. Vështirë të themi se kemi parë meshkuj në Shqipëri me kujdesin ndryshe për pamjen e jashtme, siç bën ai.

I veçuar si nga paraqitja, ashtu dhe nga qëndrimet e tij lidhur me fenomene të ndryshme sociale apo artistike, Aliaj shpesh vihet nën shënjestër të akuzave bazuar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME