Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËGazment Halimi shpall kandidaturën për primaret në bashkinë Patos

Gazment Halimi shpall kandidaturën për primaret në bashkinë Patos

Gazment Halimi ka shpallur zyrtarishtë kandidaturën për primaret për zgjedhjen e kandudatit për kryetar bashkie në Patos në zgjedhjet e Majit të vitit 2023.

Ja dhe postimi i tij

Te Nderuar Miq!
Si Anetar i Partise Demokratike te Shqiperise.
Pas kerkesave qe me erdhen nga simpatizant edhe anetar te kesaj force politike, ne lidhje me marrjen pjese ne garen e PRIMAREVE per zgjedhjen e kandidateve per garen elektorale, per pushtetin lokal 2023.
Gare kjo e cila do te zhvillohet edhe ne
PD DEGA PATOS.
Une i neshkruari:Gazment HALIMI
Pranoj te jem ne gare, ne keto PRIMARE!
Duke shpresuar se kthimi tek vlerat, edhe tek vota eshte e vetmja rruge per te qene nje garant ne sherbimin e qytetareve edhe komunitetit ne teresi.
Vota e anetarit edhe simpatizantit, ne Partine Demokratike eshte ajo qe do te vendos, ne kete gare, Partia Demokratike, qendron e hapur perhere, per promovimin e vlerave te Demokracise.
Duke ju falenderuar.
Me respekt Gazment HALIMI.
PATOS.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME