Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet e vdekur 70 vjeçaria në banesë tek ish poçeria në Fier

Gjendet e vdekur 70 vjeçaria në banesë tek ish poçeria në Fier

Fier – Nje person i pa jete eshte gjendur ne nje godine afer vendit te quajtur poceria më lagjen 11 janari në Fier.

Banore kame njoftuar zjarrfiksat te cilet kane shkuar por askush nuk u hapte deren.

Ata kane hyre nga ballkoni dhe kan konstatuar nje te vdekur. Nga interesimi i tyre mësohet se trupi i perket shtetases Gjinovefa Toro afersishte 70 vjeçe.

Ne vendngjarje po shkon policia dhe ambulanca per te marr kimufomen

Ende nun dihet nese kufoma e gjendur ka pasur vdekje natyrale apo ndonje veprim tjeter

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME