Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEGrida Duma lë mandatin e deputetes, për tu bërë moderatore në tv

Grida Duma lë mandatin e deputetes, për tu bërë moderatore në tv

Në media sot po shkruhet se Grida Duma do të lërë mandatin si deputete e PD-së, për t’u bërë moderatore në ekranin e ”Top Channel”.

Sipas gazetës ”Tema”, fjala është për një emision politik në ”prime-time”, vend i lënë bosh nga Sokol Balla.

Deputetja demokrate do të nisë një emision të sajin dhe do shfaqet në ekran dy herë në javë, të hënë dhe të enjte.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME