Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGruaja dhunon ish-bashkëshortin e saj në mes të Fierit

Gruaja dhunon ish-bashkëshortin e saj në mes të Fierit

Fier – Nje ngjarje e pazakonte ka ndodhur pak minuta me pare ne qender te qytetit te Fierit. Ish- gruaja ka dhunuar bashkeshortin e saj  duke i bere presion deri ne momentin kur situata ka agravuar dhe qytetare te shumte kane lajmeruar policine.

Uniformat blu te cilat kane mberritur menjehere ne vendngjarje i kane shoqeruar te dy ne komisariatin e policise Fier. Ish – inxhinieri i Albpetrolit Ll Rr , i shokuar nga sjellja e ish- bashkeshortes per disa minuta ka patur dhe probleme shendetesore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME