Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETI merr fëmijën e mitur bashkëjetueses dhe largohet, shpallet në kërkim

I merr fëmijën e mitur bashkëjetueses dhe largohet, shpallet në kërkim

Fier – Policia Fier ka shpallur në kërkim një 43 vjeçar nga Gishë Kruja pasi ky shtetas sipas një denoncimi të kryer në policinë Fier i ka marr fëmijën e mitur bashkëjetueses dhe është larguar nga banesa

Policia

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit G. Sh., 43 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasja Sh. Sh., 38 vjeçe (me banim të përkohshëm në Fier), se bashkëshorti i saj, shtetasi G. Sh., i ka marë fëmijën e mitur dhe është larguar

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME