Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETI riu shqiptar godet me grushte dhe shkelma në kokë partneren e...

I riu shqiptar godet me grushte dhe shkelma në kokë partneren e tij në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Heraklion. Ku një 25-vjeçar shqiptar ka rrahur me grushte dhe shkelma në kokë dhe fytyrë partneren e tij.

24-vjeçarja shqiptar për ti shpëtuar dhunës ka arritur të shtyjë partnerin e saj në ballkon dhe i ka mbyllur derën.

25-vjeçari është hedhur nga kati i parë i banesës dhe ka mbetur i plagosur ndërsa është arrestuar në një qendër shëndetësore, ku ka shkuar i vetëm për të marrë ndihmën e parë dhe më pas është arrestuar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME