Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIdentifikohen viktimat e atentatit në Vlorë

Identifikohen viktimat e atentatit në Vlorë

Janë identifikuar me emra viktimat e atentatit të ditës së sotme në Vlorë.

Ata janë  Agim Xhezo dhe Shpati Lena, nga qyteti i Vlorës.

Për shkak të plumbave të marrrë ishte e pamundur të bëhej identifikimi i dy viktimave.

Ndërsa sipas njoftimit të Policisë dy viktimat janë shtetasit G(Sh). L., 37 vjeç dhe H. K., 34 vjeç.

Ata janë gjetur të vrarë në makinën tip Benz e cila është gjetur në kanal.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME