Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Kulla për Bujar Nishanin: Zoteri lind, nuk bëhesh! Qofsh i Parajses!

Ilir Kulla për Bujar Nishanin: Zoteri lind, nuk bëhesh! Qofsh i Parajses!

Ilir Kulla shkruan për ndarjen nga jeta të Bujar Nishanit: “Skenderbegasi, komandanti im, drejtuesi, politikani dhe Presidenti Bujar Nishani ka nderruar jete. Për të vlen shprehja Zoteri lind, nuk bëhesh! Qofsh i parajses!”

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME