Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREIlir Meta 10 orë në Fier. Pse e quan kreun e SPAK...

Ilir Meta 10 orë në Fier. Pse e quan kreun e SPAK Dum Dumani, Rama e quajti Toskanë, për mua katran.

Fier – Meta nga ora 9 mengjes e deri ne oret e pasdites ka qene  per takime te ndryshme ne zonën e bashkise Roskovecit dhe ne fshatin Suk1 ku do ndërtohet TEC

Në oren 18 ka kryer takim me të rinjte e PL në selinë ne Fier duke vlerësuar se salla ka pasur më shumë vajza sesa djem duke thënë se kjo tregon civilizim.

Pas takimit Meta i është përgjigjur pyetjeve te gazetareve ku ka shpjeguar përse e quan kreun e SPAK Altin Dumani në Dum Dumani, zonën e Roskovecit Rama e qujati Toskanë ndërsa e ka bërë katran, ka pohuar Meta. Ai nuk nguroi që të përsëriste se për të mbrojtur të drejtat dhe pronat e tyre  banorët duhet të rrëmbejnë çdo gjë e të mos tolerojnë askënd.

Ndiqni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME