Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEIlir Meta feston sot ditëlindjen e 55-të në një mënyrë shumë origjinale

Ilir Meta feston sot ditëlindjen e 55-të në një mënyrë shumë origjinale

“Të dashur miq ju uroj një të dielë plot aventura dhe relaks. T’ia kaloni mirë”, kështu shprehet kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, përmes një video të postuar në profilin e tij në Facebook, i cili sot feston sot ditëlindjen dhe mbush 55 vjeç.

Duket se këtë fundjavë Meta ka zgjedhur ta kalojë pranë natyrës.

Ai ka ndarë në rrjetin social Facebook, një video nga ngjitja e djeshme në kodër, teksa u shfaq edhe duke bërë vrap.

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta përmea këtij origjinaliteti të pëcjelljes së aspektit vital, tregon se ai është i vendosur të sfidojë vitet, të dëshmojë se ai është ende i ri dhe se ka ende të japë në angazhimin e tij politik.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME