Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREIlir Meta nuk ndalet, vazhdon stërvitjen: S’ka kohë për pushim

Ilir Meta nuk ndalet, vazhdon stërvitjen: S’ka kohë për pushim

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e ka marrë me shumë disiplinë palestrën. Çdo ditë ai poston video të ndryshme, ku edhe sot ka këtë mesazh. ”Stërvitje dhe vetëm stërvitje! Në Partinë e Lirisë nuk ka një sekondë kohë për pushim! Stafetën sapo ja kalova Neki Zaimit të Njësisë Nr.5! Shtohet ekipi për Majën e Çikës çdo ditë”,-shkruan Meta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME