Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEIncident në koncertin e Elvanës, fansi nuk i lëshon dorën

Incident në koncertin e Elvanës, fansi nuk i lëshon dorën

Elvana Gjatës i ka ndodhur një incident në një nga koncertet e fundit të saj. Një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzoj nga skena, gjë të cilën nuk e ka realizuar dot.

Elvana e ka kaluar me shumë sportivitet këtë situatë të sikletshme.

Ajo e ka postuar videon dhe i ka shkruar disa fjalë fansit: Është ok, edhe unë të dua gjithashtu.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME