Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREIsh-missi fillon pushimet, vëmendjen e marrin pozat sensuale

Ish-missi fillon pushimet, vëmendjen e marrin pozat sensuale

Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

Që kur u shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert e suksesit përtej kufijve shqiptar.

Jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe jeton me familjen dhe djalin e saj.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka nisur pushimet teksa u shfaq tejet provokuese me bikini duke treguar format e jashtëzakonshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME