Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËItalia heton Ish Kryeministrin Conte, SPAK-u në Shqiperi i bën fresk Ramës!

Italia heton Ish Kryeministrin Conte, SPAK-u në Shqiperi i bën fresk Ramës!

Petrit Vasili – Ish Kryeministri italian Conte dhe ish Ministri i Shendetesise Speranza jane sot nen hetim per Pandemine!

Akuzohen per keqmenaxhimin e Pandemise dhe vdekjet e ndodhura.

Po te punonte nje dite te vetme SPAK-u ne Shqiperi bazuar ne ligj dhe tek interesat e popullit Edi Rama do te ishte me kohe ne burg per Pandemine.

Edi Rama me gjithe palacot e tij ne qeveri menaxhuan ne menyre kriminale, propagandistike dhe antishkencore Pandemine e Covid, qe mori jeten e mijra njerezve te lene pa ndihme shendetesore, pa ilace, pa mbeshtetje financiare dhe pa asnje perkrahje.

Mijra mjeke dhe infermiere u lane vetem, te tradhetuar ,te shfrytezuar e te keqperdorur nga Edi Rama dhe sharlatanet perqark tij.

SPAK-u rendohet perdite me rreshtimin e tij ne krah te se keqes dhe kryeministrit si misherim i kesaj te keqeje.

Cfare mjerimi kjo reforme ne drejtesi dhe sa te mjere ata qe me duar te pista duatrokasin akoma per te.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME