Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETJa biznesmeni shqiptar që u vra në masakrën e Athinës

Ja biznesmeni shqiptar që u vra në masakrën e Athinës

Ky është shqiptari që ishte në ‘Mercedes-Benz’ dhe hapi zjarr ndaj motorit mbrëmjen e kaluar në Athinë, duke vrarë një shqiptar tjetër.

Mësohet se ai ishte babai i një vajze 25 vjeçe dhe pronar i një biznesi në zonë, një servis makinash.

Shqiptari hapi zjarr i pari pas një konflikti që sipas mediave greke nisi si sqarim. Më pas babai i shqiptarit që ishte në motor qëlloi mbi të duke e plagosur.

Ndërkohë që ai përpiqej të arratisej, plagosi dy policë që i dolën përpara.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME