Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJa kur do të jetë finalja e madhe e BB VIP 3

Ja kur do të jetë finalja e madhe e BB VIP 3

25 maj do të jetë finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother VIP.

Sot shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit.

Dhe nw kwtw kuadwr, banorët kanë “lënë shtëpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën e tyre.

Në një atmosferë elektrizuese ata kanë dhënë spektakël me interpretimin e këngës duke marrë duartrokitje të forta nga studio. Më pas janë rikthyer sërish në shtëpi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME