Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMeta nga Lezha futboll dhe prononcim për ndërkombëtarët

Meta nga Lezha futboll dhe prononcim për ndërkombëtarët

Kryetari i Partise se Lirise Ilir Meta zhvilloi kete te shtune nje ndeshje futbolli ne qytetin e Lezhes. Meta keaaj here nga Lezha pati nje pergjigje edhe ndaj reagimit te nderkombetareve.

Sipas Metes perjekjet e Rames me nderkombetaret jane te deshtuara dhe duke marr peng njerez brenda Opozites per te shkaterruar pluralizmin politik do te jete nje mision i pa mundur.

Meta prej disa ditesh ka patur disa reagime tejet te ashpra ndaj drejtesise se re SPAK, duke thene se ai nuk ka frike nga e verteta. Kreu i PL Ilir Meta tha se 2 marsi dhe Beselidhja e Lezhes jane shtylla e partise se Lirise.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME