Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETJa sa qytetarë protestuan kundër Ramës

Ja sa qytetarë protestuan kundër Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha mblodhi qytetarët para kryeministrisë këtë të enjte për të protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës e cila po vjedh çdo ditë.

Një mesazh i fortë ishte ai i kryetarit të PD Sali Berisha, i cili i tha Ramës se e ka armik, pasi ky i fundit, po shpopullon vendin dhe po iu mbyll gojën njerëzve, ndërsa nga ana tjetër Berisha tha se do të luftojë për lirinë.

Protesta ishte masive, qytetarët mbushën bulevardin. Ndiqni pamjet që shpërndau PD-ja pas protestës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME