Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJa shenjat e Horoskopit që janë “të varura” nga dashuria

Ja shenjat e Horoskopit që janë “të varura” nga dashuria

Peshqit

Peshqit dashurohen lehtësisht, bien lehtësisht në dashuri! Ata dashurojnë me pasion, me faj, dhe sado lot i bien nga sytë, ata do të rrjedhin nga gëzimi kur të gjejë një dashuri të re.

Gaforrja

Ajo do t’ju japë një shans, madje edhe një të dytë, sepse ju jeni budalla dhe nuk dini të doni si duhet, si gaforrja! Ajo lidhet thellë me ndjenjat e saj dhe dëshiron që ju, një qenie e shkëputur, e dëmtuar, të lidheni gjithashtu. Dhe nëse nuk e bëni, do t’i thyeni zemrën, por Gaforrja është mësuar me dhimbjen. Ju jep gjithçka edhe nëse nuk e meritoni!

Peshorja

Ah, shenja e Venusit, e dashurisë, e bukurisë dhe e harmonisë, së cilës i mungon vetëm harmonia dhe izometria në dashuri. Ajo kërkon gjithçka, jep gjithçka dhe në fund, përballet me një botë mizore dhe të padrejtë, që do që jo të humbasë gjithçka dhe kur fiton.

Dashi

Një zjarr që djeg gjithçka, një zjarr pasioni dhe nxitimi, por që nuk ndalet së menduari, sepse dashuria kërkon guxim dhe për ta kapur nga brirët. Dhe nëse gjërat shkojnë keq, kjo është në rregull, sillni faturën, ai do ta paguajë dhe do të japë gjithashtu një bakshish të madh!

Luani

Ai dëshiron të ndjejë gjakun në venat e tij që i vërshon dhe digjet nga dashuria. Gjysma dashuri dhe qasje e arsyeshme nuk ekzistojnë për Luanin. Ose i djeg të gjitha në zjarrin e dashurisë dhe e bën zjarr, ose ulet e jeton të qetë dhe bukur. Nuk është keq të jesh i qetë dhe i këndshëm, por nuk ka… tension dhe pasion! /vizionplus.tv

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME