Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJa VIP-at që ishin në stadiumin e Hamburgut për Shqipëri – Kroaci

Ja VIP-at që ishin në stadiumin e Hamburgut për Shqipëri – Kroaci

Në atë barazim historik të Shqipërisë me Kroacinë në Hamburg nuk munguan as emra të njohur të ekranin në stadium. Përveç Presidentit të Republikës Bajram Begaj dhe ministrit të Brendshëm Taulant Balla, prezentë ishin edhe emra të njohur të televizionit.

Në rrjetet sociale u panë foto të gazetareve Hygerta Sako dhe Eva Murati, moderatores Luana Vjollca apo modeles Juliana Nura.

May be an image of 2 people, people playing soccer, people playing football and text
Hygerta Sako
May be an image of 5 people, people playing soccer and text
Luana Vjollca
Eva Murati
Eva Murati
May be an image of 2 people
Juliana Nura
May be an image of 3 people and text
Juliana Nura

Në stadium ishte edhe Tati Mendez, vajza e trajnerit Sylvinho që nuk i mbajti dot lotët për shkak të emocioneve. Më poshtë disa foto të postuara në rrjetet sociale. 

Vajza e Sylvinjos nuk mban dot lotët pas barazimit të Shqipërisë me Kroacinë
Tati Mendez

Nuk munguan as politikanët që e kishin gjetur një mundësi për të mos e humbur ndeshjen. 

Presidenti Bajram Begaj në stadiumin e Hamburgut me dy djemtë dhe bashkëshorten
Predienti Bajram Begaj dhe Ministri i Brendshëm, Taulant Balla
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME