Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJennifer Lopez anulon turneun e verës

Jennifer Lopez anulon turneun e verës

Artistja e njohur Jennifer Lopez ka anuluar turneun e saj “THIS IS ME…LIVE”.

Përfaqësuesit e ‘Live Nation’ shpjeguan se JLo do të “merrte pushim për të qenë me fëmijët, familjen dhe miqtë e saj të ngushtë”.

Pas publikimit të albumit, Lopez publikoi dy filma shoqërues: ‘This Is Me…Now A Love Story dhe një dokumentar ‘The Greatest Love Story Never Told’, i cili festoi rikthimin e saj në muzikë dhe ribashkimin me bashkëshortin Ben Affleck

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME