Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËJennifer Lopez me fustan plot ngjyra ndërsa ulet buzë pishinës

Jennifer Lopez me fustan plot ngjyra ndërsa ulet buzë pishinës

Jennifer Lopez postoi në rrjete sociale të hënën për të nderuar Ditën e Përkujtimit.

52-vjeçarja modeloi një fustan Valentino me model të kuq, të bardhë dhe të kaltër teksa pozonte pranë pishinës.

Ajo shkroi në mbishkrimin e saj, “#HappyMemorialDay! Bashkohuni me mua sot për të nderuar të gjitha gratë dhe burrat që i shërbyen vendit tonë dhe bënë sakrificën përfundimtare për lirinë tonë”.

Jennifer tregoi këmbët e saj të tonifikuara me fustanin e shkurtër, i cili gjithashtu kishte një dekolte të thellë.

Ajo dukej tipike e mrekullueshme me flokët e saj me ngjyrë mjalti që i binin mbi gjoks dhe poshtë shpinës.

Jen ka kombinuar pamjen me një palë vathë floriri me madhësi të madhe dhe syze dielli ari në një foto.

Në një foto tjetër ajo ndryshoi pamjen e saj në syze të stilit retro të kuqe që kishin mbi to gurë të çmuar. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME