Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJLo shfaqet vetëm në publik pas aludimeve për ndarje

JLo shfaqet vetëm në publik pas aludimeve për ndarje

Ben Affleck nuk iu bashkua JLo në premierën e filmit të saj të ri, “Atlas” në Los Angeles, mes spekulimeve në rritje të ndarjes.

Këngëtarja e “Jenny from the Block” kaloi të hënën në tapetin e kuq pa aktorin e “Argo” në krah.  Mungesa e dukshme e Affleck nga premiera erdhi saktësisht dy javë pasi dyshja shkaktoi për herë të parë thashethemet e ndarjes kur Lopez u shfaq në Met Gala 2024 pa të – pavarësisht se shërbeu si një nga bashkëkryesuesit e eventit.

Një javë më vonë, TMZ raportoi se dyshja jetonin veçmas. Fituesi i Oskarit thuhet se filloi të qëndrojë në një shtëpi në lagjen Brentwood të LA – më pak se 30 minuta nga rezidenca e tij dhe e Lopez-it me vlerë 60 milionë dollarë në Beverly Hills – gati dy javë më parë.

Edhe pse as Affleck dhe as JLo nuk kanë komentuar publikisht për thashethemet aktorja e “Marry Me” së fundmi “pëlqeu” një postim në Instagram në lidhje me marrëdhëniet jo të shëndetshme.

Vetëm disa orë përpara premierës së “Atlas”, një burim i tha ekskluzivisht Page Six se Affleck “ka ardhur në vete” për martesën fatkeqe të çiftit.  “Ai ndihet sikur dy vitet e fundit ishin thjesht një ëndërr me ethe, dhe ai ka ardhur në vete tani dhe e kupton se nuk ka asnjë mënyrë që kjo të funksionojë”, ndau burimi.

Pasi anuluan fejesën e tyre të parë në fillim të viteve 2000, aktorët rindezën romancën e tyre në prill 2021. Pas një viti lidhjeje, çifti u arratis në Las Vegas në korrik 2022. Ata u martuan për herë të dytë një muaj më vonë gjatë një ceremonie luksoze në pronën 87 hektarë të Affleck në Georgia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME