Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËJoe Alwyn reagon ndaj albumit të ri të Taylor Swift

Joe Alwyn reagon ndaj albumit të ri të Taylor Swift

Joe Alwyn thuhet se ka frikë se Taylor Swift do të japë detaje të ndarjes së tyre private në albumin e saj të ri.

Sipas burimeve, aktori – i cili ka heshtur për ndarjen e tyre – do të mbetet “i shokuar” nëse Taylor flet për marrëdhënien e tyre në këngë sipas burimeve.

Taylor është e njohur për shkrimin e shumë prej hiteve të saj për jetën e saj të dashurisë dhe pas gjashtë vitesh me Joe  ka shumë gjëra për të cilat ajo mund të ketë për të shkruar. Burime pranë tij kanë thënë se ai do të mbetej shumë i befasuar nëse albumi përmban ndonjë detaj intim të ndarjes së tyre.

Megjithatë, titulli duket se përmban një referencë “të pamohueshme” për të. Joe ka një bisedë në grup në WhatsApp së bashku me aktorët e tjerë Paul Mescal dhe Andrew Scott dhe grupi quhet Klubi i Njeriut të Torturuar.

Burimi i tha Daily Mail: “Joe nuk ka thënë asnjë fjalë për Taylor ose ndarjen e tyre. Është e pamohueshme që emri i albumit të saj të ardhshëm është në lidhje me bisedën e grupit të Joe në WhatsApp.  Ajo nuk donte që njerëzit të mendonin se kishte të bënte me të, kështu që kur ai foli për këtë, ajo sigurisht që ishte e shqetësuar.”

Burimi pranoi gjithashtu se nëse ajo që Taylor publikon është “një album diss” do të ishte një veprim “i dyshimtë”, veçanërisht pasi Joe “e ndihmoi atë me shkrimin e këngëve në albumin e saj të kaluar” dhe se do të ishte “me të vërtetë një tronditje për të”.nëse ajo flet për ndarjen e tyre, veçanërisht kur subjekti është “diçka për të cilën ai nuk ka folur fare”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME