Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJohn Cena flet për rolin në “Barbie”

John Cena flet për rolin në “Barbie”

John Cena ka zbuluar së fundmi arsyen pse ai përfundimisht vendosi të merrte një rol në Barbie, pavarësisht se agjencia e tij fillimisht tha se roli i të luajturit të një sirene ishte keq për të.

John u shfaq në emisionin The Howard Stern të SiriusXM të mërkurën dhe foli për mënyrën sesi donte kaq shumë të ishte pjesë e projektit të drejtuar nga Greta Gerwig. Cena shpjegoi se, në atë kohë, ai ishte i zënë me xhirimet e Fast Five, dhe në fund ishte vetë Barbie, Margot Robbie, që ndihmoi në lehtësimin e gjërave.

Por agjencia e tij, nga ana tjetër, kishte pikëpamje të tjera për të gjithë këtë.

” Ata thjesht bënë atë që dinë.  “Por unë jam një qenie njerëzore dhe operoj nën konstruktin e çdo mundësie është një mundësi. Dhe lexova skenarin e filmit dhe u përpoqa të jem në film, por isha duke filmuar Fast, duke filmuar në vendin fqinj. Dhe pastaj kur më në fund u lidha me njerëzit që mund të marrin vendimet Margot tha: “Ne do të të bëjmë një sirenë. Do të jesh në të për gjysmë dite.” Po sigurisht.”

John nuk e përmendi kurrë agjencinë të cilës i referohet në intervistë, por majin e kaluar ai nënshkroi me fuqinë e agjencisë së talenteve William Morris Endeavor pasi kaloi 18 vjet me ICM Partners.

Instinktet e Cenës i shërbyen siç duhet. Filmi do të vazhdonte të thyente rekorde në arkë dhe Gerwig do të bëhej regjisorja e parë femër që do të kalonte 1 miliard dollarë në arkë. Barbie është gjithashtu e nominuar për gjashtë çmime Oscar, duke përfshirë filmin më të mirë.

Cena aktualisht është duke promovuar filmin e tij të ri, Ricky Stanicky, i cili do të shfaqet më 7 mars në Prime Video

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME