Sunday, July 14, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJon Bon Jovi konfirmon martesën e djalit të tij me aktoren

Jon Bon Jovi konfirmon martesën e djalit të tij me aktoren

Jon Bon Jovi ka konfirmuar martesën e djalit të tij Jake Bongiovi me Millie Bobby Brown.

Dyshohej se aktorja e Stranger Things dhe djali i rokerit u martuan fshehurazi javën e kaluar. Bon Jovi konfirmoi se raportet për lajmin ishin “të vërteta” në emisionin The One Show të BBC të martën.

“Ata janë të mrekullueshëm, janë absolutisht fantastikë, ishte një martesë shumë e vogël familjare dhe nusja dukej e mrekullueshme dhe Jake është i lumtur ”, u tha Bon Jovi mikpritësve Lauren Laverne dhe Roman Kemp.

Dasma u zhvillua pak më shumë se një vit pasi Brown, 21 vjeç, ua dha lajmin fansave në prill 2023 se Bongiovi, 22 vjeç, i kishte propozuar.

Të kam dashur tre vera tani, zemër, i dua të gjitha,” shkroi ajo në një foto të tyre së bashku në atë kohë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME