Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJuli Deda shpallet finalisti i dytë i Big Brother VIP3

Juli Deda shpallet finalisti i dytë i Big Brother VIP3

Aktori Julian Deda është finalisti i dytë i “Big Brother Albania Vip 3”. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn.

“Faleminderit publikut, faleminderit të gjithëve, zemrat e mia faleminderit, ju dua shumë, faleminderit”-ishin fjalët e Julit pas shpalljes finalist.

Finalja e madhe është 25 maj, ndërsa Vëllai i Madh ende nuk ka zbuluar sesa banorë do të shkojnë në finalen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME