Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREJustin Bieber shqetëson fansat: Çfarë po ndodh?

Justin Bieber shqetëson fansat: Çfarë po ndodh?

Justin Bieber ka nxitur shqetësim tek fansat pasi ai postoi disa selfie të tij duke qarë të shtunën. Këngëtari i “Never Say Never” ndau një seri fotosh në Instagram dhe përfshiu dy prej tij duke shikuar në kamerë ndërsa qante.

Menjëherë pasi postimit, fansat shprehën shqetësimin e tyre në komente. “Pse po qan ,” komentoi një fans.

“Shpresoj që të jesh mirë ”, ndau një përdorues tjetër. “Cfarë ndodhi? Pse po qan?,” pyeti dikush. “Më pëlqen që nuk keni frikë të tregoni dobësinë dhe emocionet tuaja. Është gjithmonë e mrekullueshme të kujtosh se pas çdo personazhi të famshëm, ka ende një qenie njerëzore.”, u shpreh një tjetër.

Pasi Justin ndau postimin, gruaja e tij, Hailey Bieber, hodhi poshtë çdo zhurmë se postimet e qara kishin të bënin me të. Këngëtari “Baby” dhe themeluesja e Rhode Beauty bënë bujë në fillim të këtij muaji pasi mbyllën thashethemet se ata po divorcoheshin.

Nuk ka asnjë divorc dhe asnjë të vërtetë për këtë. Ata janë shumë, shumë të lumtur”, tha një burim për People.

Një javë më vonë, ata u panë  duke ndarë një puthje të ëmbël në Coachella dy javë më parë. Çifti – i cili u martua fshehurazi në vitin 2018 – u përball me thashethemet pasi babai i saj, Stephen Baldwin, rindau një postim në Instagram duke u kërkuar fansave të “thonin një lutje të vogël” për Hailey dhe Justin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME