Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEKa humbur një portofol, kush e gjen të njoftojë në ...

Ka humbur një portofol, kush e gjen të njoftojë në …

Pak minuta më parë ka humbur një portofol ku brenda tij kishte një kartë bankare, leje drejtimi automjeti, një shumë të vogël parash si dhe kartën e identitetit të shtetasit Lulian Isufaj.

Ai ka lëvizur nga shkolla nënte vjeçare “Andon Xoxa” deri tek eco market.

Kush persona e ka gjetur është i lutur të kontaktojë në numrin etelefonit celular 0698122003

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME