Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEKa një motiv pse Cristiano Ronaldo lyen thonjtë e këmbëve me manikyr...

Ka një motiv pse Cristiano Ronaldo lyen thonjtë e këmbëve me manikyr të zi

Cristiano Ronaldo ka publikuar një histori në Instagram, ku shihet në sauna me manikyr në gishtat e këmbëve. Ka një arsye, në fakt, përse portugezi e përdor atë. Ky detaj nuk u ka shpëtuar miliona ndjekësve të CR7 në Instagram. Portugezi kishte lyer thonjtë me manikyr të zi dhe foton e kishte publikuar enkas.

Që futbollisti i Al-Nassr është një kulturist i trupit nuk është aspak sekret për askënd. Stërvitjet e tij janë të kalibruara me sekonda, ka një dietë të rreptë dhe shpesh përdor trajtime estetike. Në fund të fundit, Cristiano Ronaldo, përvec se një nga futbollistët më të fortë në histori, është gjithashtu një fabrikë që faturon miliona çdo vit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME