Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETKandidati per President, ja formulari i dekriminalizimit

Kandidati per President, ja formulari i dekriminalizimit

Formulari i dekriminalizimit i kandidatit për President të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, është zbuluar. Nga formulari i dekriminalizimit rezulton se Begaj është një figurë e pastër dhe nuk ka pasur asnjëherë probleme me ligjin.

I besuari i mazhorancës për të mbajtur postin e Presidentit ka deklaruar se nuk është dënuar asnjëherë, nuk ka qenë asnjëherë në ndonjë proces hetimit. Gjithashtu nuk ka ndryshuar as emër dhe mbiemër.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME