Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËKaosi në Kuvend/ Zgjati vetëm 17 minuta, Nikolla mbyll seancën plenare

Kaosi në Kuvend/ Zgjati vetëm 17 minuta, Nikolla mbyll seancën plenare

Kjo seancë plenare zgjati vetëm 17 minuta. Pas tensioneve dhe kaosit në sallën e Kuvendit, ku opozitarët protestuan, kryeparlamentarja Lindita Nikolla njoftoi mbylljen e seancës.

Ajo theksoi se seanca e radhës do të njoftohet ditë tjetër.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME