Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËKaty Perry kritikohet për linjën e saj të çizmeve

Katy Perry kritikohet për linjën e saj të çizmeve

Katy Perry prezantoi linjën e re të çizmeve në Instagram, por modelet e reja nuk i kënaqën fansat të cilët shprehën zhgënjimin e tyre.

Taka e çizmes është në formën e një patkoi dhe vjen me shprehjen Good Luck. Këngëtarja ka postuar imazhin dhe shihen këpucët në ngjyrë ari të zezë, të bardhë dhe lëkurë gjarpri.“Ndalojeni këtë, ne duam KP6”. “Butoni “Nuk më pëlqen”. “Po bëhet gjithnjë e më keq.” Një tjetër shtoi “Askujt nuk i intereson, janë shumë të shëmtuara.”

Edhe pse nuk ka një datë të saktë për premierën e tij, American Idol do të rikthehet vitin e ardhshëm me sezonin e tij të 22-të, i shtati në ABC, me gjyqtarët e konfirmuar për shfaqjen e shumëpritur televizive. Katy Perry, Lionel Richie dhe Luke Bryan u njoftuan se kush do të marrë vendimin për të zgjedhur yllin e ardhshëm të muzikës amerikane. Sipas informacioneve të Celebrity Net Worth, Katy Perry do të jetë gjyqtarja më e paguar e American Idol me një pagë prej 25 milionë dollarësh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME