Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeEKONOMIKëmbimi valutor për këtë të premte, 7 qershor

Këmbimi valutor për këtë të premte, 7 qershor

Këtë të premte, në tregun e këmbimit valutor shqiptar, monedha evropiane euro do të blihet me 100 lekë dhe do të shitet me 100.7 lekë. Ndërkohë një dollar do të blihet me 91.8 lekë dhe do të shitet me 92.7 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 102.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 117 lekë dhe do të shitet me 117.9 lekë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME