Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTKërcënim me familje/ Gjyqtari nuk paraqitet të arbitrojë ndeshjen

Kërcënim me familje/ Gjyqtari nuk paraqitet të arbitrojë ndeshjen

Dje një ndeshje futbolli u anulua, sepse i kërcënuan familjen gjyqtarit kryesor të ndeshjes mes Kastriotit dhe Bylisit. Gjyqtari ishte caktuar Juxhin Xhaja. Ai njihet si një nga gjyqtarët korrekt dhe profesionist.

Dje paradite ka marrë telefonata të çuditshme, kërcënuese për familjen. Situata është bërë shqetësuese, pasi mësohet se bashkëshortja e gjyqtarit është shtatzënë.

Policia ka filuar hetimet për autorët e telefonatave anonime ndaj gjyqtarit. Të dyja skuadrat rrezikojnë të dalin nga kategoria superiore.

Hetimet po përqëndrohen për presione nga tifozë apo edhe drejtues të skuadrave.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME