Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKëshilltarët e opozitës tentojnë të hyjnë në Bashki, thirrja për Tonin Vocaj

Këshilltarët e opozitës tentojnë të hyjnë në Bashki, thirrja për Tonin Vocaj

Anëtarët e Këshillit Bashkiak të Bashkisë Tiranë po tentojnë të hyjnë në godinë.

Dorian Teliti dhe Tedi Blushi janë vendosur para kordonit policor.

“Kanë bunkerizuar bashkinë dhe i kanë vendosur zinxhirë derës. Drejtori i Policisë na jep arsyen përse nuk po na lini të hyjmë në godinë e të kryejmë detyrën”, tha Teliti

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME